• DSC5433-vyrez.jpg

Nám. 17. Listopadu 703, Benátky nad Jizerou

Domov seniorů U Anežky, Benátky nad JizerouDomov U Anežky byl postaven ve městě Benátky nad Jizerou v roce 2002.

Domov Benátky má 19 jednolůžkových pokojů a 23 dvoulůžkových pokojů, celkem pro 65 klientů. Pokoje jsou pěkné, prostorné, nechybí televize a lednice. Klienti mohou používat i jiné spotřebiče.

U Anežky se také výborně vaří! Aby každý klient byl se stravou spokojen, je každý všední den, mimo prázdnin, výběr ze dvou hlavních jídel. Stejně tak si klienti mohou 3x v týdnu vybrat z nabídky večeří.

Prádlo se pere v ústavní prádelně, ale pokud některý klient chce, může si prádlo vyprat v nové automatické pračce, případně si prádlo prát jinde.

V Domově seniorů U Anežky se nabízí také různé možnosti využití volného času. Klienti si zvláště oblíbili kurz keramiky, Cestománii, zpívání či taneční s panem Veletou. Domov seniorů pořádá pro své klienty také zábavy s hudbou, tancem a zpěvem. Klienti Domova seniorů vyrábí i různé výrobky -  za keramiku v loňském roce na výstavě v Lysé nad Labem dostali i Cenu hejtmana Středočeského kraje. 

Každý rok se klienti Domova seniorů mají možnost setkat na velmi oblíbené velké akci "Anežské posvícení" se svou rodinou, přáteli, známými.

Joomla templates by a4joomla